Tłumacz języka holenderskiego

Data dodania: 16 maj 2019Ogłoszenie: 13146

Agrypa Group Tłumaczenia techniczne i przysięgłe zatrudni tłumacza języka duńskiego. Preferowane są osoby z wykształceniem filologicznym, osoby posługujące się danym językiem jako językiem ojczystym oraz osoby z praktycznym doświadczeniem językowym (pobyty za granicą) i umiejętnością przekładu pisemnego, osoby posiadające udokumentowane doświadczenie w translacji, również absolwenci studiów lingwistycznych z elementami translacji.

• Cenimy sobie dobrą atmosferę współpracy oraz profesjonalizm tłumaczeń.
• Nasze zasady współpracy są przejrzyste i uczciwe.
• Informujemy, że w ramach naszych wewnętrznych procedur możemy poprosić tłumacza o wykonanie próbnego tłumaczenia tekstu w zakresie danego języka. Po weryfikacji jakości przekładu tłumacz zostanie poinformowany o jakości wykonanej translacji
• Podstawą rozpoczęcia współpracy pomiędzy Agrypa Group a tłumaczem jest podpisanie umowy o współpracy, w której zawarte są zasady realizacji usług przez tłumacza i jego uprawnienia w ramach umowy o współpracy, która precyzuje również zobowiązania Agrypa Group.
• Forma pracy/współpracy (praca zdalna - umowa zlecenie lub umowa z firmą).

Tłumaczy zainteresowanych współpracą (praca zdalna) prosimy o przesłanie nam swojego CV na email: tlumacze@agrypa-group.eu, prosimy załączyć skany dokumentów (dyplowy, referencje itp.). Wysokość wynagrodzenia uzgadniana jest indywidualnie z każdym tłumaczem dla danego języka. W swoim CV prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Agrypa Group Pl. Hołdu Pruskiego 8/403, 70-550 Szczecin. W nagłówku swojego maila prosimy podać ,,Tłumacz języka, miejscowość’’.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 691... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 4 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Praca biurowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wyświetleń: 209

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Gorzówwielkopolskilokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.