Spawacz MAG

Data dodania: 20 czerwiec 2019Ogłoszenie: 13901

Producent ogrodzeń, Firma AM Smart Sp. z o.o. poszukuje do zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wlkp.

Spawaczy MAG

Wymagania:
umiejętność spawania MAG

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-premię motywacyjną,
-umowę o pracę,
-pracę w zgranym zespole,
-dodatek z tytułu dojazdów, dla osób z poza Gorzowa Wlkp,
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@amsmart.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 509 740 238.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM Smart Sp. z o.o. w Gorzowie przy ul. Kostrzynskiej 12, 66-400 Gorzów Wlkp. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 1666 z późn. zm.) oraz w przypadku podania innych danych niż te, których pracodawca może żądać od kandydata do pracy na podstawie ustawy Kodeks pracy, art. 6 ust 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tj. zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez wysłanie informacji na wskazany powyżej adres siedziby administratora danych lub adres e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych określonych w ustawie Kodeks pracy jest wymogiem ustawowym. W przypadku nie podania tych danych osobowych nie będzie możliwe wzięcie udziału w rekrutacji.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez AM Smart sp. z o.o. w Gorzowie przy ul. Kostrzynskiej 12, 66-400 Gorzów Wlkp., moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 509... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wyświetleń: 172

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Gorzówwielkopolskilokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.